ȘTIRI

Vineri, 16 Septembrie 2022 20:51

Etapa a 3-a

Written by
Rate this item
(0 votes)

Un mini-derby în a treia etapă a adus față în față echipele Venus și Rapid FNG.

Început mai slab al echipei noastre în timp ce oaspeții au dominat mijlocul terenului. În schimb apărarea Venusului a funcționat perfect și chiar înainte de pauză băieții în alb-negru au reușit deschiderea scorului: 1-0. După cele 15 minute de odihnă regulamentare, Venus a revenit de la vestiare mult mai hotărâtă și a reușit desprinderea la 10 minute după pauză: 2-0 și meciul părea că se îndreaptă spre o victorie lejeră a echipei noastre. Finalul a fost foarte încins dupa ce oaspeții au reușit să reducă din diferență cu 20 de minute înainte de finalul jocului. Apărarea noastră și-a făcut incă o dată datoria  și reușim a doua victorie în 3 meciuri din actualul sezon.

Read 215 times Last modified on Duminică, 18 Septembrie 2022 11:58
More in this category: « Etapa a 2-a

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Search

Contact

Adresă
Str. Griviței nr.6 sector 1, Bucuresti, România

Telefon
+40 720 143 004

Adresă Email

secretariat@venusbucuresti.ro

© KNOSTIC ORA DE STUDIU S.R.L. All Rights Reserved.

Search